Kullanıcı Yorumları

Benim cildimde ciddi boyutta lekeler vardı.Yıllarca kozmetik ürünlerine ciddi paralar ödedim. Bir süre önce  O’care leke kremi ile tanıştım ve sorunumu ciddi boyutta çözdü. Buna ben inandım. Çevremdeki insanlar da  ne kullanıyorsun ,cildin çok güzel demeye başladı. Ben bu üründen çok memnunum. Teşekkürler.

Serpil Ural

Hergün sabah akşam düzenli olarak O’Care Relevance  kullanmaya başladım. Kullandığım nemlendirici kozmetik ürünleri artık kullanmıyorum. Sürekli gittiğim kuaförüm cildindeki kırışıklıklar azaldı botoks mu yaptırdın deyince çok mutlu oldum. İnanın bu ürünle tanıştığınıza çok sevineceksiniz…

Sennur Koçer

Ben bir süredir O’Care leke kremi ve O’Care Relevance kullanıyorum. Öncelikle çok memnun ve mutlu olduğumu söylemek istiyorum. Memnunum çünkü kırışıklıklarımın azaldığını farkettim; mutluyum çünkü  “sakın güneşe çıkma  lekelerin asla geçmez “ dediklerinde dinlemedim ve yüzümdeki lekelerin O’Care  leke kremini kullandığım dönemde hafiflediğini farkettim. Bir süre sonra geçeceğini düşünüyorum.Herkese tavsiye ederim.

Şule Özer Çetin

İnternette bir makalede  “Cilt lekeleri için son derece etkili olan Arbutin Japonların son keşfidir. ” Diye bir cümle vardı. İlgimi çekti. Türkiyede  böyle bir ürün var mı diye araştırdığımda O’care leke kremi ile karşılaştım. Sabah akşamdüzenli  olarak kullanmaya başladım. Bir ay sonra beklediğimden daha iyi bir sonuçla karşılaştım. Denemenizi öneririm.

Seda  Birinci

Yukarı Çık İşareti